دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود برنامه اندروید ، جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن های اندرویدی به صورت رایگان و با لینک مستقیم ، Download Android


دانلود ۱.۴.۹.۲ Kingdom Wars بازی استراتژی جنگ امپراطوری ها برای اندروید

دانلود ۱.۴.۹.۲ Kingdom Wars بازی استراتژی جنگ امپراطوری ها برای اندروید

Kingdom Wars نام یک بازی مهیج و زیبا در سبک بازی های دفاع از برج است که توانسته در مدت زمان کمی پس از انتشار نظر مخاطبان را به خود جلب کند و امتیاز عالی ۴.۵ از ۵ گوگل پلی را به دست بیاورد. همچنین بازی توسط استودیو بازی سازی Springcomes طراحی و منتشر شده است و توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم تا آن را به شما معرفی کنیم و مثل همیشه آخرین نسخه از آن را در اختیارتان قرار دهیم.

در این بازی هم مانند دیگر گیم های دفاع از برج باید سعی کنید تا نیرو های خود را طبق برنامه ریزی های دقیق هدایت و رهبری کنید تا بتوانید در برابر نیرو های اهریمنی و شیطانی سرزمینتان را نجات دهید و از قلعه خود دفاع کنید. در اینجا انواع مختلفی از نیرو ها طراحی شده است که هر کدام مناسب انجام کاری می باشند مثلا سرباز های کوچک وظیفه نگهبانی از برج را دارند و فرماندهان باید با تمام قوای خود به جنگ با دشمنان بروند. بیش از ۴۰۰ مرحله متفاوت در اینجا وجود دارد و زمانی می توانید از لاین مراحل عبور کنید که امتیازات بیشتری را کسب نمایید و با کمک سکه های دریافتی نیرو های خود را سفارشی کنید. همچنین در کنار صفحه بازی شما گزینه هایی وجود دارد که با دادن سکه های بیشتر می توانید فعالشان کنید و در حین مبارزه استفاده کنید و پیروز شوید.

 

Kingdom Wars

 

 ویژگی های بازی Kingdom Wars :

  • بیش از ۴۰۰ مرحله مختلف
  • بیش از ۲۰۰ متحد منحصر به فرد و واحدهای دشمن
  • بازی های مختلف و استراتژی با ۶ نوع از آیتم های تقویت کننده
  • جمع آوری گنجینه ها در هر مرحله و ایجاد گزینه های مختلف گزینه
[تعداد: 19   میانگین: 2.5/5]


 

مطالب مرتبط:
ارسال دیدگاه در "دانلود ۱.۴.۹.۲ Kingdom Wars بازی استراتژی جنگ امپراطوری ها برای اندروید":

  • پر کردن مواردی که دارای * می باشد الزامیست.
  • پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود.
  • درخواست های خود را در این صفحه ارسال کنید: درخواست نرم افزار/بازی