دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود برنامه اندروید ، جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن های اندرویدی به صورت رایگان و با لینک مستقیم ، Download Android


دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple

دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple

دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple

اختصاصی وبسایت موب فور یو !

 

دانلود موبوگرام برای آیفون

 

حتما تا کنون برای شما هم پیش آمده که در تلگرام بخواهید بدون آن که مخاطبتان متوجه حضور شما شود پیامش را بخوانید. و یا دوست داشته باشید پیام های خود را از کانال ها و گروه ها تفکیک کنید. برنامه های متعددی وجود دارد که این کار را برای شما انجام خواهد داد .اما برای سیستم عامل iOS چطور؟ برنامه iTele نخستین تلگرام پیشرفته است که با قابلیت های بی شمار خود که هر بار بر تعداد آن ها افزوده می شود در مرکز توجه قرار گرفته است . در ادامه به معرفی قابلیت های این برنامه خواهیم پرداخت.

دانلود موبوگرام برای آیفون

ویژگی های تلگرام های پیشرفته ایرانیان آیفون :

مخفی سازی چت ها :

تا به حال برایتان پیش آمده که نخواهید چت خصوصی در تلگرام شما نمایش داده شود؟ با این قابلیت چت های خود را از دید دیگران مخفی کنید. با یک تکان گوشی و تایید هویت شما چت های مخفی نمایش داده خواهند شد.

حالت روح :

با فعال سازی حالت روح وضعیت کنونی شما از دید دیگران مخفی خواهد شد. می توانید پیام های دیگران را بدون این که متوجه شوند بخوانید و یا قبل از ارسال پیام وضعیت نوشتن شما به کاربر نمایش داده نشود.

آیدی یاب :

با آیدی یاب به راحتی با وارد کردن آیدی شخص/کانال/و… مورد وجود آن را چک کرده یا به چت مورد نظر بروید.

تایید استیکر :

حتما برایتان پیش آمده است که در گروهی به اشتباه استیکری ارسال شده و این استیکر باعث شرمساری شده است. دیگر نگران این اتفاق نباشید. با فعال کردن این ویژگی قبل از ارسال استیکر پیغامی برای شما نمایش داده خواهد شد که در صورت اطمینان استیکر مورد نظر برای فرد متقابلتان ارسال شود.

فوروارد بدون نام :

می توانید پیام های دیگران را بدون اینکه نام پیام دهنده نمایش داده شود به دیگران ارسال کنید. با لمس طولانی مدت یک پیام و انتخاب گزینه بیشتر این قابلیت قابل مشاهده است.

دانلود موبوگرام برای آیفون

[تعداد: 4618   میانگین:  2.8/5]


 

مطالب مرتبط:
Nemat گفته است: پاسخ دادن

خیلی نرم أفزار خوبیه

Ehsan گفته است: پاسخ دادن

نظرم راجب این برنامه اوکی

ک . قاسمیان گفته است: پاسخ دادن

سلام . بعد از اعمال تحریمهای اپل در مود اپ های ایرانی نسخه ای که این مشکل و برای کاربران ios ایرانی حل کرده باشه از طرف موبوگرام ارائه شده ؟

ارسال دیدگاه در "دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple":

  • پر کردن مواردی که دارای * می باشد الزامیست.
  • پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود.
  • درخواست های خود را در این صفحه ارسال کنید: درخواست نرم افزار/بازی