دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود برنامه اندروید ، جدیدترین و آخرین نسخه اپلیکیشن های اندرویدی به صورت رایگان و با لینک مستقیم ، Download Android


دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple

دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple

دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple

اختصاصی وبسایت موب فور یو !

 

دانلود موبوگرام برای آیفون

 

حتما تا کنون برای شما هم پیش آمده که در تلگرام بخواهید بدون آن که مخاطبتان متوجه حضور شما شود پیامش را بخوانید. و یا دوست داشته باشید پیام های خود را از کانال ها و گروه ها تفکیک کنید. برنامه های متعددی وجود دارد که این کار را برای شما انجام خواهد داد .اما برای سیستم عامل iOS چطور؟ برنامه iTele نخستین تلگرام پیشرفته است که با قابلیت های بی شمار خود که هر بار بر تعداد آن ها افزوده می شود در مرکز توجه قرار گرفته است . در ادامه به معرفی قابلیت های این برنامه خواهیم پرداخت.

دانلود موبوگرام برای آیفون

ویژگی های تلگرام های پیشرفته ایرانیان آیفون :

مخفی سازی چت ها :

تا به حال برايتان پيش آمده که نخواهيد چت خصوصي در تلگرام شما نمايش داده شود؟ با اين قابليت چت های خود را از ديد ديگران مخفي کنيد. با يک تکان گوشی و تاييد هويت شما چت هاي مخفي نمايش داده خواهند شد.

حالت روح :

با فعال سازي حالت روح وضعيت کنوني شما از ديد ديگران مخفي خواهد شد. مي توانيد پيام هاي ديگران را بدون اين که متوجه شوند بخوانيد و يا قبل از ارسال پيام وضعيت نوشتن شما به کاربر نمايش داده نشود.

آيدی ياب :

با آيدي ياب به راحتي با وارد کردن آيدي شخص/کانال/و… مورد وجود آن را چک کرده يا به چت مورد نظر برويد.

تاييد استيکر :

حتما برايتان پيش آمده است که در گروهي به اشتباه استيکري ارسال شده و اين استيکر باعث شرمساري شده است. ديگر نگران اين اتفاق نباشيد. با فعال کردن اين ويژگي قبل از ارسال استيکر پيغامي براي شما نمايش داده خواهد شد که در صورت اطمينان استيکر مورد نظر براي فرد متقابلتان ارسال شود.

فوروارد بدون نام :

مي توانيد پيام هاي ديگران را بدون اينکه نام پيام دهنده نمايش داده شود به ديگران ارسال کنيد. با لمس طولاني مدت يک پيام و انتخاب گزينه بيشتر اين قابليت قابل مشاهده است.

دانلود موبوگرام برای آیفون

[تعداد: 4622   میانگین: 2.8/5]


 

مطالب مرتبط:
Nemat گفته است: پاسخ دادن

خيلي نرم أفزار خوبيه

Ehsan گفته است: پاسخ دادن

نظرم راجب این برنامه اوکی

ک . قاسمیان گفته است: پاسخ دادن

سلام . بعد از اعمال تحریمهای اپل در مود اپ های ایرانی نسخه ای که این مشکل و برای کاربران ios ایرانی حل کرده باشه از طرف موبوگرام ارائه شده ؟

ارسال دیدگاه در "دانلود موبوگرام برای آیفون Mobogram 3.18.0 for Iphone Ios Apple":

  • پر کردن مواردی که دارای * می باشد الزامیست.
  • پست الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود.
  • درخواست های خود را در این صفحه ارسال کنید: درخواست نرم افزار/بازی